Indítási problémák

Ide jöhetnek a játékkal kapcsolatos kérdések!

Indítási problémák

HozzászólásSzerző: Kispocs914356 » szomb. okt. 22, 2016 9:30 am

Sziasztok!

Egy olyan problémával találkoztam, hogy feltelepítettem a játékot, mindent lefrissítettem. Egyszer egy 2giga pár száz megás aztán egy 4 giga pár száz megás frissítés követte a menetet. Indítanám a játékot és először egy fehér ablak aztán a betöltő kép fogad majd kilép az asztalra. Játék indítása biztonságos módban opcióval be tudok lépni a játékba, de nyilván nem ez a normális menete, viszont máshogy nem tudom elindítani.
Konfig:
Intel Core 2 Duo E6600
4 GB DDR2 ram
Geforce 210 1GB DDR3 VGA

Szóval ebbe nem köthet bele és mint írtam biztonságos módban elindul a játék.
Egy barátomnak csinálom a gépét vagyis új win van rajta és minden kellék megvan a játékhoz: vcredist, dx verziók (wot saját dx a telepítés során került fel), friss vga driver és audio driver.
Nem értek ehhez a játékhoz így azt sem tudom hova nyúljak hogy megoldjam ezt az igen nagy problémát és ezért fordultam hozzátok.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Kispocs

*** Forbidden. Message seems to be spam. ***

Re: Indítási problémák

HozzászólásSzerző: zeroveritas » hétf. okt. 24, 2016 3:50 pm

Biztonságos modnál nem használ modokat, azaz a res mappában levő audio, gui, script, text mappákkal dolgozik. Amennyiben használtok régebbi modokat, amit a res_modsba másoltatok, azok nem lesznek jók. Ürítsd ki a res_mods/0.9.16 mappát és jó lesz. Friss modokat tölts le hozzá.

HozzászólásSzerző: Poszeidon74 » csüt. nov. 03, 2016 11:47 am

Sziasztok,nemkem lenne egy olyan proplémám,hogy tegnap játék közben lefagyott a csata.Kiléptem ctrl,alt,del-el és azota nem enged vissza a játékba,ha be akarok lépni egy másik szerverre kiirja,hogy már bent vagyok.Ujratelepitettem a játékot így sem változott semmi.Másik accountal be lehet lépni csak ezzel nem.Elkezdi betölteni és megakad,mintha keresné azt a csatát amibe voltam,supportnak nem tudok irni mert nem tudok angolul.Tudna valaki segiteni?mert nem enged be a játékba.
Köszönöm.

HozzászólásSzerző: zeroveritas » csüt. nov. 03, 2016 9:52 pm

support@wothungary.hu email címre írd le ezt, a srácok lefordítják neked!
Szia!

HozzászólásSzerző: Tr3ff » szer. dec. 14, 2016 6:05 pm

hello, egy kis help kell, megtudnatok mondani miert nem tudok win10 alatt teljes kepernyobe jatszani, ez csak az uj patch ota van, ledobja egybol talcara a jatekot, es csak ablakosban enged. Jelzem csak az uj patch ota.

HozzászólásSzerző: zeroveritas » csüt. dec. 15, 2016 4:01 pm

Előfordulhatnak még kliens hibák, talán a kövi frissítés megoldja

HozzászólásSzerző: Adam060 » kedd dec. 27, 2016 12:53 pm

Sziasztok!
Miért van az, hogy a játék indításakor az egér kurzort csak a képernyő bal felső részében tudom használni máshol nem??
Régebben csak az volt a probléma, hogy nem lehetett az egeret teljesen lehúzni alulra, de mostmár a jobb széléig sem lehet elhúzni a kurzort. :oops: Hol lehet erre megoldást találni?

HozzászólásSzerző: zeroveritas » kedd dec. 27, 2016 1:08 pm

Próbálj nyomni egy Alt+ Enter kombinációt. Ez teszi teljes képernyőre. Milyen modjaid vannak fent?

HozzászólásSzerző: Adam060 » csüt. dec. 29, 2016 2:52 pm

Az Alt+ENTER kombinációval kissebre kapcsol a játékfelület. A legújabb verziót használom, modokat nem töltök fel külön.

HozzászólásSzerző: zeroveritas » csüt. dec. 29, 2016 4:59 pm

Próbálj egy catchtisztítást csinálni. A modcsomag telepítőnkben van!

Vissza: HELP